خانهسیاسی

دکتر هوشنگ امیراحمدی از دریچه باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیما

دکتر هوشنگ امیراحمدی (دبیرکل سازمان آبان) این‌بار از دریچه باشگاه خبرنگاران جوان مورد توجه قرار گرفته است.

دکتر هوشنگ امیراحمدی (دبیرکل سازمان آبان) این‌بار از دریچه باشگاه خبرنگاران جوان مورد توجه قرار گرفته است.

متن خبر:
به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا در ۱۹ فروردین با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که واشنگتن، سپاه را یک سازمان تروریستی خارجی در نظر گرفته است.

این اقدام رئیس جمهوری آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، واکنش گسترده مقامات کشوری و لشکری و شخصیت‌های سیاسی کشورمان را در پی داشت و برخی از کارشناسان مسائل آمریکا معتقدند تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی دولت آمریکا یک اشتباه فاحش تاکتیکی و صرفا یک اقدام نمادین و فاقد جنبه عملیاتی ویژه است؛ یکی از این افراد مخالف هوشنگ امیر احمدی است که بر روی آنتن زنده در شبکه ایران اینترنشنال نظر خود را قاطع اعلام میکند.

هوشنگ امیر احمدی استاد دانشگاه راتگرز (دانشگاه ایالتی نیوجرسی) و مدیر مرکز مطالعات خاورمیانه این دانشگاه و بنیانگذار و رئیس شورای آمریکا-ایران است که در یکی از برنامه‌های شبکه معاند ایران اینترنشنال در یک تماس تلفنی به عنوان کارشناس حضور دارد و نظر خود را درباره تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ اعلام کند. این شخص با وجود ضد انقلابی بودن خود از سپاه با قاطعیت دفاع می‌کند.

متن فوق دقیقا عین خبر yjc است و خط سوم هیچ دخل و تصرفی در آن نکرده است.

 

برچسب ها
دکمه بازگشت به بالا
بستن