خانهسخن سردبیر

پیام تبریک مسعود مویدی به دکتر امیراحمدی به دلیل استاد ممتاز شدن در راتگرز امریکا

جناب آقای دکتر هوشنگ امیراحمدی (دبیرکل محترم سازمان آبان) ضمن عرض ادب و احترام قرار گرفتن نام‌تان، در جایگاه استاد ممتاز دانشگاه راتگرز در ایالات متحده آمریکا را به حضرتعالی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

جناب آقای دکتر هوشنگ امیراحمدی
(دبیرکل محترم سازمان آبان)
ضمن عرض ادب و احترام
قرار گرفتن نام‌تان، در جایگاه استاد ممتاز دانشگاه راتگرز در ایالات متحده آمریکا را به حضرتعالی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
همانگونه که به دفعات خدمت شما عنوان کرده‌ام، جایگاه یک سیاستمدار (در تعریف آکادمیک آن) در دوره‌ی نخست عمر سیاسی خود، جایگاهی مجهول، پر از سوال و بالطبع آن جذاب است. در دوره‌ی میانی عمر سیاست‌مدار (به شرط بقاء) جایگاه فردی محبوب و در دوره‌ی پایانی هم از دید مردم منفور خواهد بود.(هر چند سیاستمداران بزرگی وجود دارند که تا لحظه‌ی آخر زندگی محبوبیت خود را نزد مردم حفظ کرده‌اند)
تبحر و شناخت حضرتعالی از علوم سیاسی و سیاست‌ورزی، برای شما جایگاهی ساخته است که بعد از گذشت سی و اندی سال از شناخت سیاستمداری به نام دکتر امیراحمدی در نزد مردم، کماکان جایگاه یک سیاستمدار پر از جذابیت و محبوب را برای خود حفظ کرده اید.و این مهم نمیشد مگر علاقه و مجاهدت شما در عرصه سیاست و سیاست‌ورزی.
در عرصه آکادمیک نیز قرار گرفتن نام‌تان به عنوان استاد ممتاز دانشگاه راتگرز جدای از این امر مهم نبوده و نیست.
به جرات عرض می کنم ایران ما نیازمند افرادی چون شماست. کسانی که توانسته باشند در جایگاه یک استاد دانشگاه، آنهم معلمی پر از تواضع و فروتنی، با بالاترین مقامات سیاسی و آکادمیک دنیا، علی الخصوص آمریکا و بالاخص ایران نشست‌ و برخاست داشته و در رفتار آنها اثرگزار باشند. امیدوارم تا انتها نیز در حفظ این جایگاه رفیع کوشا بوده و همواره موجبات خرسندی و افتخار را برای دوستان و حامیان خود مهیا کنید.
در خاتمه ضمن تاکید بر این نکته که همواره سپاسگزار و قدرشناس آموزه‌های شما در عرصه‌های مختلف زندگی بوده و هستم، مجددا کسب جایگاه استاد ممتاز در دانشگاه راتگرز را به حضرتعالی را تبریک گفته و آرزوی توفیق روزافزون از حضرت حق برای شما خواستارم.
و من الله توفیق

۵ مرداد ۹۸
مسعود مویدی
مدیرمسئول پایگاه خبری، تحلیلی خط سوم

 

برچسب ها

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن