خانهسخن سردبیر

انسانم آرزوست

به بهانه تهدید به قتل و توهین علنی حسن عباسی به اصلاح‌طلبان

انسانم آرزوست

به سخنان اخیر اقای حسن عباسی دقت کنید. تهدید به قتل و کشتار جمعی، تهدید دادستان کل کشور، توهین علنی، تضعیف جایگاه وزارت اطلاعات و وزیر آن وزارت‌خانه، توهین به رییس‌جمهور مستقر و تیم دولت، تحریک و تشویق جوانان به گسترش بی‌قانونی از جمله شاخص‌هایی‌ست که می‌توان از آنها برای صدور حکم قضایی بر علیه متهم استفاده کرد. اجتماع و تبانی، تشویش اذهان عمومی، توهین به مقامات جمهوری اسلامی و تضعیف نهادهای حاکمیتی( بر اساس قوانین جمهوری اسلامی). البته ایشان جزو خواص خیلی با بصیرت هستند و مصونیت ابدی و آسمانی در قبال قوانین ام‌القرای اسلام دارند.
اگر آقای تاج‌زاده یا کرباسچی که اینجا به عنوان بی‌شرف و … ازشون یاد میشه سخنان فوق را میزدند حبس بالای ۱۰ سال قطعی و بدون نیاز به بازنگری حکم حداقل محکومیت‌شان بود. همین اتفاق اگر از جرگه اصلاح‌طلبان به سمت تحول‌خواهان تا مخالفان نظام در قالب براندازها می‌رفت هم حبس ابد حداقل محکومیت‌شان بود.
بخش پایانی این ویدیوها سخنانی از قاسم سلیمانی‌ست که کاملا در ضدیت با آنچه عباسی می‌گوید سخن گفته است و پاسخ من نیز به عنوان یک هم‌طن دلسوز که از رشد و شکوفایی هر ایران، در هر لباس و با هر تفکر و بدون در نظر گرفتن رنگ پوست و … آرزوی دیدن روزیست که انسان به ماهوانسان تکریم شده و دنیایی عاری از خشونت و قتل را با چشمان خودم ببینم.

سخن پایانی
متاسفانه در موضوع ترور قاسم سلیمانی بسیاری از فعالان حقوق بشر خارج نشین از این حذف استقبال کردن، در صورتی که قرار بود مدافع حقوق بشر باشند و نه افراد خاص.
به نظر من اونا با اینا هیچ فرقی ندارند. تفاوت در مصداق است. ترور مشکلی ندارد چون تروریست خوب و بد داریم. ما به دنبال جهانی عاری از اینگونه مسائل هستیم.
تا آنروز برای خودم و حسن عباسی و دیگر دلواپسان اصولگرا تا کل بشر طلب آمرزش و رحمت الهی دارم.
مسعود مویدی
۲۱ دی ۹۸

برچسب ها
دکمه بازگشت به بالا
بستن