پیشنهادخانهداخلی

آخرین وضعیت آب و هوا

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری دمای هوا در شمال‌شرق و شرق کشور بین 7 تا 12 درجه کاهش می‌یابد، گفت: فردا شهرکرد با کمینه دمای 13 درجه زیر صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.

صادق ضیائیان در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت:‌ امروز بارش باران در سواحل خزر ادامه دارد، ضمن آنکه در استان‌های همدان، مرکزی و لرستان و استان‌های واقع در مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز بارش برف و باران و وزش باد را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: امروز همچنین در غرب کشور، شمال‌غرب و شمال‌شرق بارش پراکنده برف و باران را داریم، همچنین در برخی مناطق شرق کشور، جنوب و جنوب شرق رگبار و رعد و برق وجود دارد و در مناطق مستعد هم بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: فردا در نوار غربی کشور بارش باران پیش‌بینی می‌شود، ضمن آنکه در غرب فارس و استان‌های کهگیلویه و بویراحمد نیز این شرایط ادامه دارد و در نیمه شرقی کشور، مرکز و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی و سواحل شمالی، بارش‌ها ادامه دارد.

ضیائیان بیان کرد: فردا در استان‌های همدان، لرستان، چهارمحال و بختیاری و مرکزی بارش پراکنده خواهیم داشت.

وی افزود: روز پنج‌شنبه در نوار شرقی کشور، ارتفاعات البرز شرقی و سواحل شمالی کشور و اردبیل بارش پیش‌بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: روز جمعه در استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی و سواحل خزر، همچنین ارتفاعات البرز شرقی بارش خواهیم داشت و این شرایط روز شنبه در سواحل غربی خزر و اردبیل حاکم است.

وی بیان کرد: روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری دمای هوا در شمال‌شرق و شرق کشور بین ۷ تا ۱۲ درجه کاهش می‌یابد، ضمن آنکه طی این دو روز خلیج فارس و دریای خزر مواج خواهد بود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در تشریح وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا نیمه‌ابری تا ابری و در برخی ساعات بارش پیش‌بینی می‌شود و در اواخر وقت آسمان تهران نیمه‌ابری و مه‌آلود خواهد بود. بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۸ درجه و ۲ درجه زیرصفر پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان افزود: فردا شهرکرد با بیشینه دمای ۱۳ درجه زیر صفر سردترین مرکز استان و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۸ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان خواهد بود. همچنین فردا در ۱۶ استان کمیته دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود.

برچسب ها
دکمه بازگشت به بالا
بستن