خانهسیاسی

روایت هایی درباره جلسه روحانی با فعالان سیاسی

اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی روایتی از جلسه رئیس‌جمهور با فعالان سیاسینقل کرد و با بیان اینکه دیدار رئیس جمهور با فعالان سیاسی در یک فضای صمیمانه برگزار شد، گفت: هر چه جلسه مسئولان با گروه‌های گوناگون بیشتر باشد، مفیدتر خواهد بود البته من معتقدم که در این جلسات باید راهکاری برای حل مشکلات ارائه شود.

محمدرضا عارف هم با اشاره به غیبتش در افطاری رئیس جمهور با رد حواشی منتشره در این درباره‌ گفت که به دلیل داشتن برنامه‌ای از پیش تنظیم شده در این نشست حضور نیافته است. وی در پاسخ به این سوال که برخی عدم حضور شما در این نشست را قهر تلقی کردند گفت:من اهل قهر نیستم. وقتی برنامه‌ای از قبل تنظیم می‌کنم و میزبان هستم باید عذرخواهی کنم. مرامم نیز همین است. روز گذشته هم از آقای واعظی خواستم از رئیس جمهور عذرخواهی کند که ان‌شاء‌الله ایشان عذر مرا پذیرفته باشند.

با اشاره به این جلسه آذر منصوری، قائم مقام حزب اتحاد ملت نیز، سر یک میز نشستن جناح‌های سیاسی قابل توجه است، گفت: اقدام دولت که جناح‌های سیاسی را سر یک میز نشاند تا هر آنچه دل تنگشان می‌خواهد بگویند قابل توجه است.

در همین رابطه رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر این‌که امروز با حرکت در مسیر وحدت و همدلی می‌توان نقشه‌های دشمن را از میان برد، گفت: وحدت صرفا با حرف زدن محقق نمی‌شود، بلکه در عمل خود را نشان می‌دهد. امروز باید با حرکت در مسیر وحدت از ظرفیت‌های کشور استفاده کرد.

همچنین محمدرضا باهنر، رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره حضور احمدی‌نژاد در افطاری جامعه اسلامی مهندسین گفت: بنده مسئولیت ریاست جبهه پیروان خط امام و رهبری را بر عهده دارم که در آن بیش از ۱۵ حزب عضویت دارند و در ضیافت ماه مبارک رمضان اعضای این احزاب را دعوت می کنیم. دعوت خاصی از آقای احمدی نژاد نشده بود و ایشان نیز در قالب همان دعوت عام در مراسم ما حضور داشتند.

برچسب ها
دکمه بازگشت به بالا
بستن